Amica ZWM427I - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

1. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) dana

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

woda wylewa się w czasie zmywania filtry czeste węże nie zagięte i to nie pierwszy raz

kiedyś miałam lodówkę tej firmy i były z nią kłopoty zawsze mówiłam że z tej firmy już nic nie kupię
    no i dałam się namówić na zmywarkę i ........ cholera znowu problem
    zainstalowana jest od miesiąca

2. Ocena:

Opinię napisał(a) jolka

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

proszę o podpowiedź nabyłam zmywarkę amica 427 w, od kilku dni ją używam, jestem więc nowicjuszem. Załadowałam górny kosz czyli 1/2 wsadu i uruchomiłam program krótki 30 min., po zakończeniu zmywania tabletkę znalazłam w dolnym koszu nie zużytą w folii, nie wiem jak to się stało włożyłam ją do pojemnika umieszczonego na drzwiczkach, czyli nie została zużyta, zmywanie odbyło się w samej wodzie. Drzwiczki były zamknięte, może ktoś miał taki dziwny przypadek.

3. Ocena:
    5,00

Opinię napisał(a) mariusznie_mczak

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Cieszymy się taka zmywarką od roku. Wiele osób odradzało nam zakup zmywarki AMICA, bo podobno innych firm są lepsze-nieprawda. Zmywarka jest super. Mieści się w niej kilka kompletów naczyń. Naczynia po umyciu są czyste i błyszczące. Jak na taką dużą zmywarkę jest cicha ,nie zużywa dużo wody. Jest energooszczędna. Polecam.

Zalety
    • łatwość załadowania, cicha, użyteczność
  4. Ocena:

Opinię napisał(a) AnPop

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Miałam Amicę ZWS-456. Używana 12 lat bez żadnych problemów. Tak to prawda, popracowała. Macie Państwo opinię z autopsji. Gdyby nie korozja drzwi na dole i zawiasów pracowałaby dalej. No cóż, czas na emeryturę. Zmywanie, jak to w każdej zmywarce, to nie ludzka ręka. Czasami trzeba poprawić. Używa się najczęściej 2-óch programów. Reszta zbędny bajer, za który trzeba płacić.
    Dlatego też zdecydowałam się dalej na tę firmę, jak będzie, czas pokaże. Poza tym tańsza niż Bosch, Siemens itd. Uważam, że nie warto w tym przypadku przepłacać z firmę.

Zalety
    • Nie ustępuje jakością produktom droższym.
    • Nieduży kosz zakupu, wystarczająca ilość programów. Trwała - poprzednia.
    • Nowa- czas pokaże
    Wady
    • Brak - poprzednia.
    • Nowa - mam nadzieję, że też nie.
  5. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) 4xg

Ceneo

Zmywarka kiepsko myje naczynia. Bardzo często pozostaje osad na garach, zbrylony detergent w pojemniku, uszczelka to porażka, odleja się. A teraz po 2,5 roku popsuł się zamek. Nie tak wyobrażałem sobie zmywarkę.

6. Ocena:

Opinię napisał(a) hekek1

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Dobra zmywarka za niewielkie pieniądze. Jest względnie cicha, oszczędza prąd i wodę. Zmywa skutecznie nawet na tanich środkach "Clean" z Kauflandu. Solidnie zbudowana, nic się nie psuje, wszystko działa jak należy. Regulowany kosz ułatwia załadunek.
    Minusy to długie programy intensywny, 3w1 i codzienny, chociaż zdaję sobie sprawę, że związane jest to ze specyfiką tych ustawień. Naczynia w zagłębieniach bywają lekko niedosuszone.

Zalety
    • łatwość załadowania, wiele ustawień, cicha, wydajność, użyteczność
    Wady
    • długość pracy
  7. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) krystyna

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Zmywarkę kupiłam córce, pracowała dwa lata co chwilę sie psując.Serwis fatalny usuwali skutki nie usuwając przyczyny, a ponieważ ciągle wywalała bezpieczniki wsadzili drut w miejsce bezpiecznika i teraz zmywarka do wyrzucenia. Reklamowałam w firmie, postraszyłam sądem, to serwisant przyszedł wymienił programator, ale przyczyny dalej nie szukał, skutek przepracowała jeden cykl i nadal nie pracuje. Dzwoniłam do serwisanta, stwierdził,że to pewnie pompa myjąca,ale tego na gwarancji nie wymieniają, a tak kosztuje 550 zł i że sprzęt jest tak produkowany,żeby dotrwał do końca gwarancji.Bardzo możliwe. Dzwoniłam co centrum serwisowego to powiedzieli,że mogę naprawić na własny koszt.Nie wiem ile części spaliło się czy też zepsuło po tym jak przez drut wysadziło mi bezpieczniki,ale wiem jedno nigdy więcej produktów tej marki, produkt nieźle wygląda ale to chyba jego jedyna zaleta.

Zalety
    • ładny wygląd
    Wady
    • niedokładnie myła, ciągłe awarie, fatalny serwis.
  8. Ocena:
    5,00

Opinię napisał(a) paulinahoof

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

Zmywarka ta radzi sobie doskonale nawet wtedy, kiedy naczynia są bardzo brudne. Obchodzi się z nimi delikatnie. Nie zdarzyło mi się nidgy, by któreś naczynie się pobiło. Zmywarka ta świetnie wyczyści nam także plastykowe miski czy kubki. Jest świetna. Polecam każdemu.

Zalety
    • cicha, użyteczność