Amica ZWM427I

Zmywarka klasy energetycznej A, pojemność 9 kompletów, poziom hałasu 49 dB
Ocena:
Ostatnio znana cena:
1405,75

Aktualnie brak ofert tego produktu. Zobacz inne produkty z kategorii Zmywarki

Sortuj wg:

Amica ZWM427I - Opinie

łatwość czyszczenia
łatwość obsługi
wygoda
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. dana

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

  Ocena:
  2/5 Wystawiono

  woda wylewa się w czasie zmywania filtry czeste węże nie zagięte i to nie pierwszy raz

  kiedyś miałam lodówkę tej firmy i były z nią kłopoty zawsze mówiłam że z tej firmy już nic nie kupię
  no i dałam się namówić na zmywarkę i ........ cholera znowu problem
  zainstalowana jest od miesiąca

 2. jolka

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  proszę o podpowiedź nabyłam zmywarkę amica 427 w, od kilku dni ją używam, jestem więc nowicjuszem. Załadowałam górny kosz czyli 1/2 wsadu i uruchomiłam program krótki 30 min., po zakończeniu zmywania tabletkę znalazłam w dolnym koszu nie zużytą w folii, nie wiem jak to się stało włożyłam ją do pojemnika umieszczonego na drzwiczkach, czyli nie została zużyta, zmywanie odbyło się w samej wodzie. Drzwiczki były zamknięte, może ktoś miał taki dziwny przypadek.

 3. mariusznie_mczak

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Cieszymy się taka zmywarką od roku. Wiele osób odradzało nam zakup zmywarki AMICA, bo podobno innych firm są lepsze-nieprawda. Zmywarka jest super. Mieści się w niej kilka kompletów naczyń. Naczynia po umyciu są czyste i błyszczące. Jak na taką dużą zmywarkę jest cicha ,nie zużywa dużo wody. Jest energooszczędna. Polecam.

  Zalety
  • łatwość załadowania, cicha, użyteczność
 4. AnPop

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Miałam Amicę ZWS-456. Używana 12 lat bez żadnych problemów. Tak to prawda, popracowała. Macie Państwo opinię z autopsji. Gdyby nie korozja drzwi na dole i zawiasów pracowałaby dalej. No cóż, czas na emeryturę. Zmywanie, jak to w każdej zmywarce, to nie ludzka ręka. Czasami trzeba poprawić. Używa się najczęściej 2-óch programów. Reszta zbędny bajer, za który trzeba płacić.
  Dlatego też zdecydowałam się dalej na tę firmę, jak będzie, czas pokaże. Poza tym tańsza niż Bosch, Siemens itd. Uważam, że nie warto w tym przypadku przepłacać z firmę.

  Zalety
  • Nie ustępuje jakością produktom droższym.
  • Nieduży kosz zakupu, wystarczająca ilość programów. Trwała - poprzednia.
  • Nowa- czas pokaże
  Wady
  • Brak - poprzednia.
  • Nowa - mam nadzieję, że też nie.
 5. 4xg
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Zmywarka kiepsko myje naczynia. Bardzo często pozostaje osad na garach, zbrylony detergent w pojemniku, uszczelka to porażka, odleja się. A teraz po 2,5 roku popsuł się zamek. Nie tak wyobrażałem sobie zmywarkę.

 6. hekek1

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Dobra zmywarka za niewielkie pieniądze. Jest względnie cicha, oszczędza prąd i wodę. Zmywa skutecznie nawet na tanich środkach "Clean" z Kauflandu. Solidnie zbudowana, nic się nie psuje, wszystko działa jak należy. Regulowany kosz ułatwia załadunek.
  Minusy to długie programy intensywny, 3w1 i codzienny, chociaż zdaję sobie sprawę, że związane jest to ze specyfiką tych ustawień. Naczynia w zagłębieniach bywają lekko niedosuszone.

  Zalety
  • łatwość załadowania, wiele ustawień, cicha, wydajność, użyteczność
  Wady
  • długość pracy
 7. krystyna

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  Zmywarkę kupiłam córce, pracowała dwa lata co chwilę sie psując.Serwis fatalny usuwali skutki nie usuwając przyczyny, a ponieważ ciągle wywalała bezpieczniki wsadzili drut w miejsce bezpiecznika i teraz zmywarka do wyrzucenia. Reklamowałam w firmie, postraszyłam sądem, to serwisant przyszedł wymienił programator, ale przyczyny dalej nie szukał, skutek przepracowała jeden cykl i nadal nie pracuje. Dzwoniłam do serwisanta, stwierdził,że to pewnie pompa myjąca,ale tego na gwarancji nie wymieniają, a tak kosztuje 550 zł i że sprzęt jest tak produkowany,żeby dotrwał do końca gwarancji.Bardzo możliwe. Dzwoniłam co centrum serwisowego to powiedzieli,że mogę naprawić na własny koszt.Nie wiem ile części spaliło się czy też zepsuło po tym jak przez drut wysadziło mi bezpieczniki,ale wiem jedno nigdy więcej produktów tej marki, produkt nieźle wygląda ale to chyba jego jedyna zaleta.

  Zalety
  • ładny wygląd
  Wady
  • niedokładnie myła, ciągłe awarie, fatalny serwis.
 8. paulinahoof

  Opinia pochodzi z produktu podobnego: Amica ZWM427W

  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Zmywarka ta radzi sobie doskonale nawet wtedy, kiedy naczynia są bardzo brudne. Obchodzi się z nimi delikatnie. Nie zdarzyło mi się nidgy, by któreś naczynie się pobiło. Zmywarka ta świetnie wyczyści nam także plastykowe miski czy kubki. Jest świetna. Polecam każdemu.

  Zalety
  • cicha, użyteczność