FERGUSON ARIVA 250 COMBO - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
Cecha
Uważam za wadę
11 uważa za zaletę
obsługa dvbt i sat jednocześnie
2 uważa za wadę
8 uważa za zaletę
jakość wykonania ,profesjonalne menu ekr
2 uważa za wadę
9 uważa za zaletę
obsługa kart kodowanych i wifi
4 uważa za wadę

FERGUSON ARIVA 250 COMBO - Opinie

1. Krzysiu03

Oferowany sprzęt jest funkcjonalny, ergonomiczny, posiada nowoczesny design i co najważniejsze spełnia swoje zadanie. Polecam!

Zalety
    • jakość wykonania
    • profesjonalne menu ekr
    • obsługa dvbt i sat jednocześnie
    • obsługa kart kodowanych i wifi
  2. vedetta

Opinia byłaby ogólnie pozytywna gdyby nie to nieszczęsne wadliwe oprogramowanie wgrane fabrycznie. Jest to mój drugi ferguson pierwszy wytrzymał 3 lata ciekawe ile ten pociągnie?

Zalety
    • umożliwia oglądanie płatnej platformy w
    Wady
    • oprogramowanie fabrycznie zainstalowane
  3. fizak

Bezproblemowy odbiornik

4. DJDIDO88

zastanawiałem się nad zakupem tego dekodera dość dużo czasu, ale w końcu zdecydowałem się i nie żałuję zakupu. Dekoder posiada bardzo dużo opcji, 2xUSB, możliwość nagrywania i pauzowania oglądanego programu. Bardzo przyjemne menu dekodera, pilot bardzo ładnie się prezentuje. Bardzo dobrą zaletą jest WiFi, zapewni nam dostęp do YT, pogody itp. Z początku ciężko się przyzwyczaić, tak jak ja po przesiadce z TV N i ich wadliwych dekoderów.
    Jeżeli ktoś szuka dobrego dekodera do TV na kartę ten dekoder nie powinien was zawieść.

Zalety
    • jakość dźwięku
    • jakość wykonania
    • profesjonalne menu ekr
    • obsługa dvbt i sat jednocześnie
    • obsługa kart kodowanych i wifi
    • wyświetlacz z opisem programu
  5. Anonim

Polecam bardzo prosty w obsłudze i instalacji dobra jakość obrazu oraz dzwięku.

6. Satoris

Całkiem dobry sprzęt

Zalety
    • dużo opcji
    • sporo możliwości
    Wady
    • nie zapamiętuje ustawień wigi
  7. PIOTR

Dekoder bardzo dobrze wykonany . Technicznie rewelacja w porównaniu do innych dostępnych na rynku . Ładne profesjonalne menu ekranowe nie to co większość innych dekoderów . Doskonała funkcjonalność pilota . Pilot i tak jest 1000% lepszy i ładniejszy od innych w komplecie choć mógłby być odrobinę masywniejszy:)) Generalnie ładnie wykonany klawisze intuicyjnie porozmieszczane ,najczęściej używane klawisze są na mikro stykach co jest rzadkością . Obsługa PVR sprawia mi troszkę trudności ale to kwestia przyzwyczajenia ,bo do tej pory miałem do dyspozycji dekoder płatnej telewizji . Trzeba czytać komunikaty a najlepiej zacząć od instrukcji ,która jest bardzo dokładna - kolejna rzadkość :)) Według mnie dekoder nie posiada ewidentnych wad ,jedyną sugestią byłoby zwiększyć skalę rozjaśniania wyświetlacza ....fabryczne ustawienie jest najjaśniejsze i można go przyciemnić do jednej z 8 pozycji . Dla mnie mógłby być troszkę jaśniejszy . Dla zainteresowanych zakupem jedna uwaga ...od razu dokupcie adapter WiFi . Ja swój odbiorę dopiero jutro:)) Gorąco POLECAM zarówno sprzęt jak i SKLEP SATURION we WROCŁAWIU

Zalety
    • 2xusb
    • jakość wykonania
    • profesjonalne menu ekr
    • obsługa dvbt i sat jednocześnie
    • obsługa kart kodowanych i wifi
    • pilot do kilku urządzeń
    • własciwie same zalety w porównaniu do in
    • wyświetlacz z opisem programu
    Wady
    • nie zanotowałem nic co można okreslić wa
  8. Karolina

Nie dawno zakupiłam ten produkt i na razie nie znalazłam żadnej wady, menu jest dosyć intuicyjne.

Zalety
    Ta opinia nie posiada komentarzy. Bądź pierwszy - skomentuj tę opinię.
  9. miś

Po zmianie czasu z zimowego na letni i cyfryzacji zegar ma zmieniony o jedną godzinę czas. W menu nie ma możliwości ręcznego przestawienia czasu. Nagrywarka reaguje z godzinnym opóźnieniem.

Zalety
    • Wygląd, funkcje.
    Wady
    • Prawdopodobny błąd programowy w ustawieniach zegara.
  10. Użytkownik serwisu heureka.cz

To mój pierwszy sprzęt tego typu. Jeszcze nie miałem możliwości przetestować połączenia satelitarnego, DVD-T działa ok., łącznie z odtwarzaniem.

Zalety
    • Cena
    Wady
    • Niestety tylko 1 DVD-T tuner