Schowek

FERGUSON ARIVA 250 COMBO - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę
Cecha
Uważam za wadę
9 uważa za zaletę
obsługa dvbt i sat jednocześnie
2 uważa za wadę
6 uważa za zaletę
jakość wykonania ,profesjonalne menu ekr
2 uważa za wadę
7 uważa za zaletę
obsługa kart kodowanych i wifi
4 uważa za wadę

FERGUSON ARIVA 250 COMBO - Opinie

1. Ocena:
    4,50

Opinię napisał(a) PIOTR

Ceneo

Dekoder bardzo dobrze wykonany . Technicznie rewelacja w porównaniu do innych dostępnych na rynku . Ładne profesjonalne menu ekranowe nie to co większość innych dekoderów . Doskonała funkcjonalność pilota . Pilot i tak jest 1000% lepszy i ładniejszy od innych w komplecie choć mógłby być odrobinę masywniejszy:)) Generalnie ładnie wykonany klawisze intuicyjnie porozmieszczane ,najczęściej używane klawisze są na mikro stykach co jest rzadkością . Obsługa PVR sprawia mi troszkę trudności ale to kwestia przyzwyczajenia ,bo do tej pory miałem do dyspozycji dekoder płatnej telewizji . Trzeba czytać komunikaty a najlepiej zacząć od instrukcji ,która jest bardzo dokładna - kolejna rzadkość :)) Według mnie dekoder nie posiada ewidentnych wad ,jedyną sugestią byłoby zwiększyć skalę rozjaśniania wyświetlacza ....fabryczne ustawienie jest najjaśniejsze i można go przyciemnić do jednej z 8 pozycji . Dla mnie mógłby być troszkę jaśniejszy . Dla zainteresowanych zakupem jedna uwaga ...od razu dokupcie adapter WiFi . Ja swój odbiorę dopiero jutro:)) Gorąco POLECAM zarówno sprzęt jak i SKLEP SATURION we WROCŁAWIU

Zalety
    • 2xusb
    • jakość wykonania
    • profesjonalne menu ekr
    • obsługa dvbt i sat jednocześnie
    • obsługa kart kodowanych i wifi
    • pilot do kilku urządzeń
    • własciwie same zalety w porównaniu do in
    • wyświetlacz z opisem programu
    Wady
    • nie zanotowałem nic co można okreslić wa
  2. Ocena:
    5,00

Opinię napisał(a) Karolina

Ceneo

Nie dawno zakupiłam ten produkt i na razie nie znalazłam żadnej wady, menu jest dosyć intuicyjne.

Zalety
    Ta opinia nie posiada komentarzy. Bądź pierwszy - skomentuj tę opinię.
  3. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) miś

Ceneo

Po zmianie czasu z zimowego na letni i cyfryzacji zegar ma zmieniony o jedną godzinę czas. W menu nie ma możliwości ręcznego przestawienia czasu. Nagrywarka reaguje z godzinnym opóźnieniem.

Zalety
    • Wygląd, funkcje.
    Wady
    • Prawdopodobny błąd programowy w ustawieniach zegara.
  4. Ocena:

heureka.cz

To mój pierwszy sprzęt tego typu. Jeszcze nie miałem możliwości przetestować połączenia satelitarnego, DVD-T działa ok., łącznie z odtwarzaniem.

Zalety
    • Cena
    Wady
    • Niestety tylko 1 DVD-T tuner
  5. Ocena:

heureka.cz

po doświadczeniach z poprzednimi modelami Fergusona nie wybrałbym dla siebie innej marki. Odpowiadają mi obsługa, ustawienia, prostota.

Zalety
    • wszystko w jednym
    • możliwość odtwarzania z dysku zewnętrznego
    • prosta obsługa
  6. Ocena:

heureka.cz

Wybrałem to urządzenie przede wszystkim dlatego że posiada wiele prostych funkcji i można je połączyć z siecią LAN. Polecam.

Zalety
    • Idealne urządzenie.
    Wady
    • W dużej mierze jest problem z czytelnością napisów na pilocie, dla okularników sprawia to duży problem.
  7. Ocena:

heureka.cz

Kupiłem go ze względu na niska cenę i jestem z niego zdowolony. Polecam wszystkim co nie chcą wydawać mnóstwo pieniędzy na markowy produkt.

Zalety
    • Suer obraz i dzwięk, szybkie ustawienia
    • sateita jest jż ustawiona w odbiorniku. Niska cena odpowiiada kilku niedostatkom, jeśli wytrzyma 4 lata będę zadowolony.
    Wady
    • Videa z Youtube sięzacinają, chyba mam cos źle ustawione
  8. Ocena:

heureka.cz

Mogę jedynie polecić, jeśli szukacie spolidnego odtwarzacza z masą funcji , to właśnie Ariva

Zalety:
    super sprzęt za dobrą cenę
    obraz HD perfekcyjny
    łatwa instalacja

Wady:

Ta opinia posiada 1 komentarz
  9. Ocena:
    0,50

Opinię napisał(a) UCZCIWY

Ceneo

Będą tu wypisywać głupoty że sprzęt taki owaki a tak naprawdę tylko albo włączą jakiś kanał pooglądają trochę TV i idą spać,albo postawią na półce i tylko kurz wycierają.
    Ten badziew do niczego się nie nadaje,poczytajcie fora ile tam jest z tym badziewiem problemów!
    A tych zachwalaczy ostrzegam że ten sprzęt szybko zmarze wasz entuzjazm z twarzy jak wam się ten wynalazek nie włączy albo podczas oglądania wyłączy bo do tego go chyba kupiliście,a te funkcje itp. co tu chwalicie to o nich pojęcia nie macie i nie wiecie co was czeka jak zaczniecie przy nich grzebać.
    OSTRZEGAM NIE BRAĆ NAWET DARMO111111

Wady
    • od groma wada za wadą
  10. Ocena:
    0,50

Opinię napisał użytkownik anonimowy

Ceneo

sprzęt dla słabo zorientowanych użytkowników, jest gniazdo CI - moduły działają ale gorzej niż CI+ - moduł działa w trybie kompatybilności. Generalnie przestarzała technologia - nie ma się naprawde czym zachwycać.

Wady
    • brak ci+ - moduł działa w trybie ci
    • nie działa prawidłowo z cam cp