Schowek

Goclever Navio 505 PL - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Goclever Navio 505 PL - Opinie potwierdzone zakupem

1. Ocena:
    5,00

Cokupic.pl

czytelny i duży wyświetlacz , proste w obsłudze menu , bardzo wygodny w użytkowaniu , bardzo pomocny w podróży oraz w planowaniu wyjazdów

Zalety
    • zgrabny, szybkość łączenia z satelitami, łatwe menu, czytelność, łatwość w ustawieniach
  2. Ocena:
    5,00

Cokupic.pl

Świetny produkt w stosunku do ceny. Dość czytelny wyświetlacz, bateria trzyma 2 godz. Używam kilku map które działają bez problemu na tym urządzeniu. Używam ja codziennie i jestem zadowolony tak samo jak z poprzedniej nawigacji za którą zapłaciłem 1300zł. Więc po co przepłacać???

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  3. Ocena:

Cokupic.pl

Moja ocena wynika głównie z tego iż, nawigacja ma wgraną dosyć nie dokładną mapę , złe rozstawiane uliczki oraz brak lokalizacji numerów domów/mieszkań. Plus natomiast to głównie to iż jest duża , przejżysta oraz dotyk nie jest pierwszej jakości. Bateria mimo tego iż nowa jest SŁABA. Jak dla siebie NIEPOLECAM, jak dla wroga - polecam z całego serca !

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
    Wady
    • słaba jakość wykonania, nie spełnia oczekiwań, słaby sygnał GPS, słabe mapy, słaby dotyk, wolna funkcjonalość
  4. Ocena:

Cokupic.pl

brak profesjonalnej auto mapy, dzwiek zamiera lub w ogole go nie ma brak auto-mapy została zwrócona. jestem rozczarowany chociaż z wyglądu sprawiala bardzo dobre wrażenie

Zalety
    • cena, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań
  5. Ocena:

Cokupic.pl

Należy tylko wymienić oryginalną mapę na automape i można dojechać wszędzie.Dokładna i dość szybko przelicza nowe trasy.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  6. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) Zbychu68

Cokupic.pl

Odradzam zakup.Reklama jak zwykle nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, sprzęt okazał się zwykłym chińskim badziewiem. Np.kiepski cichy glośnik, który na dodatek przy 3/4 glośności zaczyna trzeszczeć/ funkcja nawigacji głosowej jak i odtwarzacza mp3 jest w związku z tym raczej żartem/. Kiepska bateria wystarcza na 30 min pracy a na ładowarce urządzenie ma irytującą cechę przechodzenia w tryb Usb z którego można wyjść tylko poprzez wyłączenie i ponowne włączenie. W drugim tygodniu użytkowania rozlał się wyświetlacz oddałem więc sprzęt do serwisu i wtedy się zaczeło...Serwis Goclever to jedna wielka pomyłka.Po prawie dwóch miesiącach wymienili wyświetlacz niestety na jakąś kiepską podróbę.Świecił tak że widać na nim było tylko w nocy.Po kolejnych reklamacjach serwis bardziej psuł niż naprawiał. Doszło do tego, że po tych naprawach, dostałem z powrotem niekompletny Gps ze źle skręconą obudową i na dodatek nie włączający się.W tej chwili po raz czwarty jest serwisie. Kupiłem go na początku lutego a na wakacje jadę z papierową mapą. Radzę nie kierować się ceną tylko dodać kilka groszy i kupić prawdziwy GPS

Wady
    • słaba bateria, mało czytelny
  7. Ocena:

Cokupic.pl

dobry, sprawdzony produkt; odblokowany Windows umożliwia wgranie dowolnej mapy, przy wgranej AutoMapie z całą europą troszkę wolno działa.

Zalety
    • zgrabny, łatwe menu, czytelność, łatwość w ustawieniach, bezpieczny uchwyt, software, gwarancja
  8. Ocena:

Cokupic.pl

Startuje szybko, znajduje satelity. Oprogramowanie średnie. Brak mi np. funkcji zapisu aktualnego położenia samochodu w ulubionych.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań
  9. Ocena:
    2,50

Opinię napisał(a) beata

Ceneo

po trzecha wyszukiwaniach juz sie zawiesil, trzeba go resetowac. malo przejrzysty co do obslugi

Zalety
    • malo czytelny
  10. Ocena:

Cokupic.pl

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, wygląd