Goclever Navio 505 PL - Opinie

ekran
łatwość obsługi
szybkość działania

1. uzytkownik_anonimowy

Należy tylko wymienić oryginalną mapę na automape i można dojechać wszędzie.Dokładna i dość szybko przelicza nowe trasy.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  2. uzytkownik_anonimowy

dobry, sprawdzony produkt; odblokowany Windows umożliwia wgranie dowolnej mapy, przy wgranej AutoMapie z całą europą troszkę wolno działa.

Zalety
    • zgrabny, łatwe menu, czytelność, łatwość w ustawieniach, bezpieczny uchwyt, software, gwarancja
  3. uzytkownik_anonimowy

Świetny produkt w stosunku do ceny. Dość czytelny wyświetlacz, bateria trzyma 2 godz. Używam kilku map które działają bez problemu na tym urządzeniu. Używam ja codziennie i jestem zadowolony tak samo jak z poprzedniej nawigacji za którą zapłaciłem 1300zł. Więc po co przepłacać???

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, spełnia oczekiwania, wygląd
  4. Zbychu68

Odradzam zakup.Reklama jak zwykle nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, sprzęt okazał się zwykłym chińskim badziewiem. Np.kiepski cichy glośnik, który na dodatek przy 3/4 glośności zaczyna trzeszczeć/ funkcja nawigacji głosowej jak i odtwarzacza mp3 jest w związku z tym raczej żartem/. Kiepska bateria wystarcza na 30 min pracy a na ładowarce urządzenie ma irytującą cechę przechodzenia w tryb Usb z którego można wyjść tylko poprzez wyłączenie i ponowne włączenie. W drugim tygodniu użytkowania rozlał się wyświetlacz oddałem więc sprzęt do serwisu i wtedy się zaczeło...Serwis Goclever to jedna wielka pomyłka.Po prawie dwóch miesiącach wymienili wyświetlacz niestety na jakąś kiepską podróbę.Świecił tak że widać na nim było tylko w nocy.Po kolejnych reklamacjach serwis bardziej psuł niż naprawiał. Doszło do tego, że po tych naprawach, dostałem z powrotem niekompletny Gps ze źle skręconą obudową i na dodatek nie włączający się.W tej chwili po raz czwarty jest serwisie. Kupiłem go na początku lutego a na wakacje jadę z papierową mapą. Radzę nie kierować się ceną tylko dodać kilka groszy i kupić prawdziwy GPS

Wady
    • słaba bateria, mało czytelny
  5. Beatka

Produkt użytkuje się bardzo dobrze.

6. uzytkownik_anonimowy

brak profesjonalnej auto mapy, dzwiek zamiera lub w ogole go nie ma brak auto-mapy została zwrócona. jestem rozczarowany chociaż z wyglądu sprawiala bardzo dobre wrażenie

Zalety
    • cena, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań
  7. uzytkownik_anonimowy

Moja ocena wynika głównie z tego iż, nawigacja ma wgraną dosyć nie dokładną mapę , złe rozstawiane uliczki oraz brak lokalizacji numerów domów/mieszkań. Plus natomiast to głównie to iż jest duża , przejżysta oraz dotyk nie jest pierwszej jakości. Bateria mimo tego iż nowa jest SŁABA. Jak dla siebie NIEPOLECAM, jak dla wroga - polecam z całego serca !

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
    Wady
    • słaba jakość wykonania, nie spełnia oczekiwań, słaby sygnał GPS, słabe mapy, słaby dotyk, wolna funkcjonalość
  8. beata

po trzecha wyszukiwaniach juz sie zawiesil, trzeba go resetowac. malo przejrzysty co do obslugi

Zalety
    • malo czytelny
  9. uzytkownik_anonimowy

Zalety
    • cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
  10. uzytkownik_anonimowy

Startuje szybko, znajduje satelity. Oprogramowanie średnie. Brak mi np. funkcji zapisu aktualnego położenia samochodu w ulubionych.

Zalety
    • wysoka jakość wykonania, cena, stosunek jakości do ceny, wygląd
    Wady
    • nie spełnia oczekiwań