Schowek

Karcher SE 4001 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Karcher SE 4001 - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) AKS OSZUST

Ceneo

Uwaga! Firma AKS która udaje najtańszą ofertę OSZUKUJE bo podaje cenę NETTO !!!!!

Zalety
    • AKS OSZUST
    Wady
    • AKS OSZUST
  2. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy

Cokupic.pl

Sprzęt fatalny. Hałaśliwy i awaryjny. Przewraca się podczas jazdy , potrafi się wyłączyć turbina. Włąćznik elektryczny załączył się na stałe i nie chce go wyłączyć . Kółka wypadają z obudowy. Tak fatalnego produktu nie widziałem . Fatalny

Wady
    • hałaśliwy, kiepskie ssanie
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) mati1888

Cokupic.pl

Zachęcana radami koleżanki uległam i kupiłam Karcher. Powiem szczerze, że nie żałuję wydanych pieniędzy, a tak naprawdę szybko mi się zwróciły bo nie muszę już wzywać nikogo do prania dywanów i wykładzin. Urządzenie może tylko sprawiać wrażenie wizualne topornego, ale tak naprawdę jest lekkie i poręczne. Naprawdę świetnie spisuje się przy praniu, dywany pozostają po jego użyciu tylko lekko wilgotne i szybko wysychają. Proste w użyciu. Szczerze polecam.

Zalety
    • efektywność, wydajność, łatwość obsługi
  4. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy

Cokupic.pl

Ludzie nie kupujcie tego dziadostwa,mam to rok i więcej stało w serwisie niż to używalem.Przez rok dwa razy padła turbina mimo ze używałem środków opisanych w instrukcjii obsługi.Uprałem w sumie może z 10 dywanów.to jest poprostu syf!!! W instrukcji jest napisane ze może zebrac 4 litry brudnej wody ,a w rzeczywistości zbierze 0.5l i włącza się aqua stop i trzba wylac wodę.W serwisie powiedzieli ze muszę używać wyskopiennych środków ,co jest nie prawdą,bo testowalem też na czystej wodzie bez środków i bylo to samo.Serwis to nawet zostawie bez komentarz.Poprostu dziadostwo do kwadratu

Zalety
    • dobre ssanie, łatwość obsługi
    Wady
    • ciężki, głośność
  5. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) d4ni3l2

Cokupic.pl

Ten odkurzacz bardzo dobrze pierze dywany. Jego praca nie jest głośna. Wykonany jest z mocnych tworzyw dzięki czemu nie uszkodzi się obijając o ściany. Odkurzacz jest oszczędny. Wystarczy nawet do dużego domu. Polecam.

Zalety
    • efektywność, dobre ssanie, wydajność, łatwość obsługi
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) olcia300

Cokupic.pl

Profesjonalne urządzenie do czyszczenia wykładzin, dywanów i podłóg. Jest bardzo skuteczny w walce z roztoczami- idealny dla alergików. Za jego pomocą można usunąć je z dywanu, materaca, tapicerki. Wystarczy użyć odpowiedniego środka, a wszystkie roztocza i ich odchody znikną na długi czas. Świetnie czyści, dezynfekuje. Ma dużą moc. Polecam.

Zalety
    • łatwość użycia, efektywność, długość przewodu, dobre ssanie, prostota użycia, łatwość obsługi
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) wojciechcybula25

Cokupic.pl

Karcher (SE 4001)to świetne urządzenie przydatne jak sądzę w każdym gospodarstwie domowym.Nie posiadam go na własność, ale pożyczam od znajomych i muszę przyznać z czystym sumieniem, że jest genialny.Świetnie radzi sobie z każdym zabrudzeniem.polecam gorąco

Zalety
    • efektywność, długość przewodu, dobre ssanie
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  8. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) anka_drozd

Cokupic.pl

Gdy mój tata kupował ten sprzęt nie byłam zachwycona, gdyż jest on bardzo drogi. Bardzo szybko zmieniłam o nim zdanie. Rewelacyjnie czyści dosłownie każdą powierzchnię. Ostatnio nawet czyściliśmy nim dach. Tak więc- ma wiele zastosowań. Polecam gorąco.

Zalety
    • łatwość użycia, efektywność, prostota użycia
  9. Ocena:
    0,00

Opinię napisał(a) HUBI

Ceneo

Miałem kupić ale po przeczytaniu opinii które są widać wyssane z palca, a raczej z firmy która jest dystrybutorem tego urządzenia, nie ma mowy. Marketing na zerowym poziomie prosze Państwa....
    szkoda gadac

Zalety
    • Żółty - mam żółte auto to by pasowało
    Wady
    • sztuczne opinie na jego temat...
  10. Ocena:

Opinię napisał(a) marta639_2008

Cokupic.pl

Osobiście go nie mam ale zrobiłam taki prezent znajomym i muszę powiedzieć, że bardzo sobie go chwalą. Świetnie czyści każdą powierzchnię i z wielką łatwością radzi sobie z każdym brudem. Polecam go w każdym gospodarstwie domowym.

Zalety
    • długość przewodu, wydajność, łatwość obsługi