Schowek

Karcher SE 4001 (1.081-130.0) - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Uważam za zaletę

Karcher SE 4001 (1.081-130.0) - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) logan1300

Cokupic.pl

Jest to urządzenie bardzo dobrze spisujące się w swoim zakresie działań do których zostało stworzone. Ten o to produkt jest bardzo popularny w samoobsługowych myjniach samochodowych, w których to sami możemy umyć własne auto. Bardzo mile jestem zadowolony z tego Karcher-a. Gorąco polecam.

Zalety
    • łatwość użycia, efektywność, dobre ssanie, prostota użycia, wydajność, łatwość obsługi
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  2. Ocena:
    2,00

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy

Cokupic.pl

Sprzęt fatalny. Hałaśliwy i awaryjny. Przewraca się podczas jazdy , potrafi się wyłączyć turbina. Włąćznik elektryczny załączył się na stałe i nie chce go wyłączyć . Kółka wypadają z obudowy. Tak fatalnego produktu nie widziałem . Fatalny

Wady
    • hałaśliwy, kiepskie ssanie
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) mati1888

Cokupic.pl

Zachęcana radami koleżanki uległam i kupiłam Karcher. Powiem szczerze, że nie żałuję wydanych pieniędzy, a tak naprawdę szybko mi się zwróciły bo nie muszę już wzywać nikogo do prania dywanów i wykładzin. Urządzenie może tylko sprawiać wrażenie wizualne topornego, ale tak naprawdę jest lekkie i poręczne. Naprawdę świetnie spisuje się przy praniu, dywany pozostają po jego użyciu tylko lekko wilgotne i szybko wysychają. Proste w użyciu. Szczerze polecam.

Zalety
    • efektywność, wydajność, łatwość obsługi
  4. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy

Cokupic.pl

Ludzie nie kupujcie tego dziadostwa,mam to rok i więcej stało w serwisie niż to używalem.Przez rok dwa razy padła turbina mimo ze używałem środków opisanych w instrukcjii obsługi.Uprałem w sumie może z 10 dywanów.to jest poprostu syf!!! W instrukcji jest napisane ze może zebrac 4 litry brudnej wody ,a w rzeczywistości zbierze 0.5l i włącza się aqua stop i trzba wylac wodę.W serwisie powiedzieli ze muszę używać wyskopiennych środków ,co jest nie prawdą,bo testowalem też na czystej wodzie bez środków i bylo to samo.Serwis to nawet zostawie bez komentarz.Poprostu dziadostwo do kwadratu

Zalety
    • dobre ssanie, łatwość obsługi
    Wady
    • ciężki, głośność
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  5. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) d4ni3l2

Cokupic.pl

Ten odkurzacz bardzo dobrze pierze dywany. Jego praca nie jest głośna. Wykonany jest z mocnych tworzyw dzięki czemu nie uszkodzi się obijając o ściany. Odkurzacz jest oszczędny. Wystarczy nawet do dużego domu. Polecam.

Zalety
    • efektywność, dobre ssanie, wydajność, łatwość obsługi
  6. Ocena:

Opinię napisał(a) olcia300

Cokupic.pl

Profesjonalne urządzenie do czyszczenia wykładzin, dywanów i podłóg. Jest bardzo skuteczny w walce z roztoczami- idealny dla alergików. Za jego pomocą można usunąć je z dywanu, materaca, tapicerki. Wystarczy użyć odpowiedniego środka, a wszystkie roztocza i ich odchody znikną na długi czas. Świetnie czyści, dezynfekuje. Ma dużą moc. Polecam.

Zalety
    • łatwość użycia, efektywność, długość przewodu, dobre ssanie, prostota użycia, łatwość obsługi
    Ta opinia posiada 1 komentarz
  7. Ocena:

Opinię napisał(a) wojciechcybula25

Cokupic.pl

Karcher (SE 4001)to świetne urządzenie przydatne jak sądzę w każdym gospodarstwie domowym.Nie posiadam go na własność, ale pożyczam od znajomych i muszę przyznać z czystym sumieniem, że jest genialny.Świetnie radzi sobie z każdym zabrudzeniem.polecam gorąco

Zalety
    • efektywność, długość przewodu, dobre ssanie
    Ta opinia posiada 2 komentarze
  8. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) anka_drozd

Cokupic.pl

Gdy mój tata kupował ten sprzęt nie byłam zachwycona, gdyż jest on bardzo drogi. Bardzo szybko zmieniłam o nim zdanie. Rewelacyjnie czyści dosłownie każdą powierzchnię. Ostatnio nawet czyściliśmy nim dach. Tak więc- ma wiele zastosowań. Polecam gorąco.

Zalety
    • łatwość użycia, efektywność, prostota użycia
  9. Ocena:
    0,00

Opinię napisał(a) HUBI

Ceneo

Miałem kupić ale po przeczytaniu opinii które są widać wyssane z palca, a raczej z firmy która jest dystrybutorem tego urządzenia, nie ma mowy. Marketing na zerowym poziomie prosze Państwa....
    szkoda gadac

Zalety
    • Żółty - mam żółte auto to by pasowało
    Wady
    • sztuczne opinie na jego temat...
  10. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) radek

Ceneo

Odkurzanie na sucho - czy firma płaci za pozytywne opinie ???
    Owszem zbierze paprochy leżące na wierzchu dywanu ale jak ktoś zdążył po nich przejść to dedykowaną ssawką głaskaczką nie ma szans ,podobnie jest ze wszystkim co może przyczepić się do dywanu nitki strzepki różnych włókien Z równej gładkiej podłogi to każdy badziew zbierze.Zawiedziony prania już nie sprawdzałem

Zalety
    • Nie znalazłem
    Wady
    • Hałas odrutowca
    • Brak zwijacza przewodu lub choćby jakichś pewnych uchwytów na obudowie do zaczepienia