Opinie o sklepie SHOP DENT WOJCIECH MADEJ
- Adres: ul. Ul. Obozowa 63/65,01-418 Warszawa
- Email: sklep@shop-dent.pl
- Telefon: 600-852-986
- Witryna: http://www.shop-dent.pl
| Ocena ogólna | |
| Dostawa | |
| Satysfakcja | |
| Jakość obsługi | |
| Wszystkich opinii: | 12 |
- Informacje o sklepie
- Opinie o sklepie
- Statystyki opinii
- Sprzedawane produkty
Rewelacyjny sklep, super produkty
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa |
|
| Komunikacja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) Sabuch dnia 09.01.2010 r.
Natrafiłem na sklep poprzez ceneo. Szukałem szczoteczki Braun. U nich była najtańsza. Komunikacja ze sklepem i czas realizacji bardzo miło mnie zaskoczył. Nawet nie wiedziałem, że Siódemka dostarcza w sobotę. Zamówiłem, zrobiłem przelew i za 2 dni już cieszyłem się wspaniałą szczoteczką Braun Triumph. Bardzo polecam ten sklep.
Oceniający poleca ten sklep.
moja opinia
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa | odbiór osobisty |
| Komunikacja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) Elżbieta dnia 08.10.2009 r.
Witam, ja również polecam ten sklep. Zastanawiałam się nad dwoma produktami, który lepiej spełni swoją rolę w mojej sytuacji. /irygator/ W profesjonalny sposów wytłumaczono mi wszystkie wady i zalety danych produktów. Widać było, że rozmawiam z kimś kto wie o czym mówi, ma wiedzę o produktach, które sprzedaje. Poza tym, miło, czysto i sympatycznie./odbiór osobisty/
Oceniający poleca ten sklep.
profesjonalna obsługa :)
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa |
|
| Komunikacja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) eg dnia 20.08.2009 r.
bardzo miły kontakt z fachową obsługą, konkurencyjna cena, szybka dostawa, dobrze zabezpieczony towar, ZADOWOLENIE Z ZAKUPU :))))))
Oceniający poleca ten sklep.
Profesjonalnie i szybko
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa |
|
| Satysfakcja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) Kasia i Sebasti dnia 26.06.2009 r.
Kupując kilka lat w internecie zostałem już przyzwyczajony do monotonni i rutyniarskiego podejścia w większości sklepów - aż tu MIŁA NIESPODZIANKA- SHOP DENT. Aby określić jakość obsługi i kontakt z klientem nasuwa mi się jedynie jedno słowo REWELACJA. Do takiej dobrej obsługi nie przyzwyczaił nas chyba żaden sklep w Polsce - to PEREŁKA wśród sklepów internetowych. Zal mi jedynie, że sprzęt oferowany tak rzadko się psuje - wtedy miałbym pretekst, aby częściej tu zaglądać. Szczerze Polecam Ps.Powinienem jeszcze dodać kilka konkretów: kontakt z firmą jest błyskawiczny (zarówno drogą e-maili jak i telefoniczną ), expresowa wysyłka i co najważniejsze najbardziej atrakcyjna cena na naszym rynku dla zakupionego towaru !!
Naprawdę profesjonalnie
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa |
|
| Satysfakcja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) Tomek dnia 02.06.2009 r.
Chyba najlepszy sklep internetowy w jakim dotychczas kupowałem, błyskawiczna wysyłka, wspaniały kontakt na każdym etapie realizacji zamówienia. Lepiej już się chyba nie da. Oby tak dalej.
Barzo dzybka profesionalna obsłu
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa |
|
| Satysfakcja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) Agata dnia 18.12.2008 r.
Firmę cechuje solidna obsługa. Towar dostarczony bardzo szybko. Odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem. Polecam zakupy w tym sklepie.
Zakup szczoteczki Oral-B Triumph
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa |
|
| Satysfakcja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) Karol dnia 09.12.2008 r.
Niska cena, dobry kontakt, szybka dostawa, solidne opakowanie. Polecam
Duże wyróżnienie
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa |
|
| Satysfakcja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) Anna dnia 16.11.2008 r.
Bardzo rzetelne podejście do klienta. Wzorowy kontakt, szybkie odpowiedzi na maile /w niektórych sklepach można czekać tygodniami na odpowiedź/. Duży wybór towarów na stanie sklepu. Przesyłka z zakupami dotarła w ekspresowym tempie od złożenia zamówienia, bardzo porządnie opakowana. Jak na moje niemałe doświadczenie z zakupami internetowymi ogromnie wysoko oceniam ten sklep.
NIC DODAĆ - NIC UJĄĆ
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa |
|
| Satysfakcja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) Iwona dnia 12.11.2008 r.
Kupiłam w tym sklepie szczoteczkę i irygator Braun. Pełen profesjonalizm, szybka wysyłka - bardzo dobrze zapakowana,bardzo dobry kontakt e-mail. Jestem zadowolona. Bardzo polecam.
OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
| Ocena ogólna |
|
| Dostawa |
|
| Satysfakcja |
|
| Obsługa |
|
Opinię napisał(a) Mirosława -medicover dnia 19.10.2008 r.
Kupiłam w tym sklepie szczoteczkę elektryczną do zębów.Kontakt ze sklepem super.Zamówiony towar czekał tak jak się umawiałam(odebrałam osobiście)To że sklep nie jest na pierwszym miejscu w rankingu ceneo nie ma znaczenia bo w zamian za to idzie "przyjazny"sprzedawca a różnica 10 czy 20 zł to nic.Zwłaszcza że w Euro AGD ta szczoteczka kosztuje 499zł.










