Schowek

Stihl MS 250 - podsumowanie opinii

Chcę napisać opinię + bonus 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Stihl MS 250 - Opinie

1. Ocena:

Opinię napisał(a) Dzidzia_6695

Cokupic.pl

Stihl MS 250 to naprawde nowoczesna lekka i przy tym bardzo mocna pilarka.Serwis gwarancyjny i pogawarancyjny jest na wysokim poziomie. To naprawde wydajny sprzęt dla rolnicta i ogrodnictwa nie ma lepszej. Świetnie nadaje się do pracy w lesie dla zwyklych ludzi do przygotowania zapasów drzewa na zime jest najlepsza

Zalety
    • dobry uchwyt, bezpieczne funkcje, małe zużycie paliwa
  2. Ocena:
    3,00

Opinię napisał(a) mariusz95hp

Cokupic.pl

Piłę posiada mój ojciec. Służy głównie do mniejszych prac, bądź wymaga dłuższych przerw w działaniu. Ostatnio ma problemy z odpalaniem prawdopodobnie dlatego że filtr wymaga porządnego przeczyszczenia. Z początku z tego co widziałem piła mocno się nagrzewała, aż dymiło się z niej, o dotknięciu już nie mówię. jak na firmę Stihl to przeciętny produkt.

Zalety
    • dobry uchwyt
    Wady
    • niebezpieczna
    Ta opinia posiada 7 komentarzy
  3. Ocena:

Opinię napisał(a) Kamil120591

Cokupic.pl

Już niejednokrotnie przekonałem się, że urządzenia marki Stihl są po prostu wzorowe. Dlatego z chwilą decyzji o kupnie piły zwróciłem swoją uwagę właśnie na ten model. Od razu powiem, że był to strzał w dziesiątkę. Jako, że mam dość duży ogród, to jest ona używana bardzo często i intensywnie (zwłaszcza w okresie jesiennym), nie ma z nią jednak ŻADNYCH problemów, sprawuje się wręcz idealnie. Nie zamieniłbym jej na żadną inną. Polecam.

Zalety
    • dobry uchwyt, wysoka moc
  4. Ocena:
    4,00

Opinię napisał(a) piotrek085

Cokupic.pl

Bardzo dobra piła do zastosowań przydomowych oraz ogrodowych. Można z niej korzystać cały dzień, ponieważ jest poręczna. Bez problemu zapala za pierwszym razem (pod warunkiem jedynie że będziemy wlewać do niej dobrej jakości paliwo oraz olej). Świetnie sprawdza się przy jesiennych wycinkach czy pracach w lesie.

Zalety
    • łatwość przechowania, dobry uchwyt
    Wady
    • niebezpieczna
  5. Ocena:

Opinię napisał(a) olcia300

Cokupic.pl

piła spalinowa Stihl Ms 250 to już w pełni profesjonalne i doskonałej jakości narzędzie do wszelkich prac związanych z wycinką drzew i cięciem drewna. Ma ona bardzo dobrą moc, jest poręczna, ma wygodny uchwyt. Doskonała dla drwala, do tartaku czy dla budowlańca. Polecam.

Zalety
    • dobry uchwyt, bezpieczne funkcje, wysoka moc, małe zużycie paliwa
  6. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) tenisista13

Cokupic.pl

Ta piła zepsuła mi się już po kilku cięciach. Na szczęście miałem na nią gwarancję. Wszyscy polecali mi ją i kupiłem lecz ja sam nie jestem z niej zadowolony. Szybko się tępiła i była ciężka przez co praca nią stawała się oporna.

Wady
    • niebezpieczna, krótka żywotność baterii
  7. Ocena:
    1,00

Opinię napisał(a) cokupic_anonymouse

Cokupic.pl

Witam miałem spory czas piłę stihla ale nie jestem zbyt zadowolony z niej.Uważam ,że nie ma co przesadzać z wydawaniem pieniędzy na drogie piły spalinowe.... piła zatarta ale przez co to ,przez to ,ze zamęczyła sie. paliwo było mieszane prawidłowo , olej do łancucha był cały czas uzupełniany i teraz mam zamiar sobie kupić piłę do 600 zł nie więcej , bo jeśli ma sie zatrzeć to sie zatrze ale nie za takie pieniądze jak stihl dużo sie płaci za markę pozdrawiam i myśle ,ze głupota kupować drogie piły dla własnych potrzeb

Wady
    • niebezpieczna, trudność w użyciu, krótka żywotność baterii, słaba moc, niewygodny uchwyt
  8. Ocena:

Opinię napisał(a) uzytkownik_anonimowy

Cokupic.pl

super wykonana, lekka,małe wibracje, świetnie sprawdza sie w przygotowaniu drewna na opał , dobrze radzi sobie z twardym drewnem przy ostrym łańcuchu oczywiście, polecam super jakość do ceny piłę ms 250 mam ponad 2,5 lata żadnego problemu kupiona nowa. Co niemiecki produkt to niemiecki a nie jakiś chiński z castoramy za ok.400 zł który sie wyrzuci zaraz.
    polecam no chyba ze ktos woli z castoramy wyrób chiński i ma duzo pieniedzy by go wyrzucić...

Zalety
    • łatwość przechowania, dobry uchwyt, bezpieczne funkcje, wysoka moc, małe zużycie paliwa
  9. Ocena:

Opinię napisał(a) gapka

Ceneo

Mialem wczesnie piłe ms170,i bylo dobrze do domu i lekiej pracy w ogrodzie ok wystarczy.Kupilem ms 250 i super miodzio pila iest lekka,wygodna i silna
    Naprawde polecam Tą piłą pracuje i nienazekam odpala od razu i jazda!!! tylo orginalny olej.

Zalety
    • Wszystko super!
    Wady
    • Brak
  10. Ocena:

Opinię napisał(a) skipo1978

Ceneo

Z początku miałem wrażenie że amortyzacja zbyt twarda, po czasie albo się przyzwyczaiłem albo elementy tłumiące drgania lekko zmiękły. Bardzo dobrze leży w ręce, lekka, funkcjonalny przełącznik, niskie zużycie paliwa. Pracowałem też na Husqvarnie o mocy chyba 5,4 KM i zdecydowanie wybrałem Stihla nawet jeżeli ma dostać w d . . . ., a zdarza się że tnę po 3-4 godz z przerwą na tankowanie i ew. ostrzenie oraz naciąg łańcucha. Po niecałe 2 latach intensywnej mordęki (nie szanuję zbyt sprzętu) dopiero dziś musiałem bardzo nieznacznie podnieść wolne obroty. Sprzęt nie do zajechania

Zalety
    • Niskie zużycie paliwa, lekka
    Wady
    • może trochę za głośna