Aqua-Femin * 60 kaps.

Aqua-Femin * 60 kaps. - Opinie

szybkość działania
wydajność

1. iwona997

Zamówiłam ze strony aptekagemini.pl i jestem bardzo zadowolona z jakości i staranności tej obsługi. Pełen profesjonalizm :) Polecam !

2. Asia

produkt skuteczny i dobry, polecam

3. Iwona997

Produkt bardzo doby, polecam wszystkim, nigdy nie dostałam uszkodzonego, zawsze był idealnie zapakowany . :)

4. artur69m

spełnia moje oczekiwania

5. justyna-sk

Tabletki AQUA -FEMIN kompletnie nie spełniły moich oczekiwań , mam od dawnego czasu problemy z zatrzymywaniem wody w organizmie, co jest spowodowane niedoczynnością tarczycy i chorobą hashimoto. Wcześniej używam Drenafast, litr tego płynu wypity dziennie powodował spadek wagi 1,5-2kgdziennie czyli działanie odwadniające było znaczne po zażyciu aqua-femin pojawiły się tylko mdłości

Zalety
    • brak
    Wady
    • brak opisywanego działania
  6. Justyna

Przy dłuższy stosowaniu faktycznie zmniejsza się tendencja do gromadzenia wody w organiźmie. Mniejsze obrzęki i niepodpuchnięte oczy.

7. ola

Po tygodniu stosowania nie jestem w stanie wyrazić opinii o tym produkcie, na chwilę obecną nie zauważyłam żadnych zmian ani na lepsze ani na gorsze...najlepiej sprawdzić na sobie :)

8. Marta

Hej, mam 30 lat, od roku borykam się z przyrostem wagi (+/- 3 kg) starałam się zachować dietę - bez skutków czasem nawet waga rosła kiedy ja ograniczałam spożywanie posiłków, nagle powstawał cellulit na w sumie każdej partii ciała od ud po ramiona. Jednego ranka wręcz nie mogłam wcisnąć się w spodnie. Okazuje się że mój organizm zatrzymuje wodę (piję dużo kawy, mało czystej wody co dodatkowo napędza mój organizm do zatrzymania tego czego za często nie dostaje ) . Kupiłam Aqua Femin podobno mocniejsze od Hydrominum . Po tygodniu 2 razy dziennie po kapsułce. Mam 3 kg mniej . Wracam do normy :) Polecam ! P.S sprawdzajcie apteki ja za pierwszym razem kupiłam za 43 zł a obok druga apteka za 24 zł.!!!!!!! W Gemini chyba najtaniej.

Zalety
    • szybkość działania