Aqua-Femin * 60 kaps.

wydajność

1. INNA

Pomocny przy obrzekach

2. gryzek

Porównując cenę tego produktu z ceną w aptece w mojej miejscowości muszę stwierdzić, że w aptece internetowej dwa razy tani.

3. gryzek

Do końca nie jestem pewna czy ten produkt działa. Jest za to tańszych od innych proponowanych, więc będę go stosować jeszcze przez jakiś czas.

4. Dominika

Przy regularnym stosowaniu naprawdę widać efekty - ciało jest mniej opuchnięte i wygląda jędrniej.

5. Cassia

Najlepsze tabletki bez recepty na zatrzymywanie wody :)

6. gryzek

Wcześniej zażywałam hydrominum - na mnie nie działał. Obecnie zażywam aqua femin, tańszy od innych, po 2 tabletki dziennie i nogi mi nie puchną, są smuklejsze.

7. Barbara

drogi lek jak na tak słabe działanie

8. Krystyna

Polecam, stosuję drugą paczkę i wreszcie nie czuję opuchniętych, nabrzmiałych nóg. Jestem pewna, że nie tylko działają na nabrzmiałe od nadmiaru wody ciało, ale i na przemianę materii. Zalecam stosować je regularnie.

9. Andrzej

OK!

10. Ania

Przyjmuję go w drugiej fazie cyklu miesiączkowego, u mnie się sprawdza, wspomaga usuwanie nadmiaru wody z organizmu.